ŽÁDNÉ STAROSTI, SKVĚLÁ PODPORA

Weby v systému poradenskyweb.cz běží na našich serverech, které jsou dokonale optimalizované pro rychlost a dostupnost Vašich stránek. Nemusíte se tedy starat o hosting, doménu, aktualizace atd.

Pro jakékoli dotazy ohledně nastavení stránek, rozšíření o další funkcionality ad. je pro Vás dostupná skvělá a milá technická podpora - můžete si tak být jisti, že o Váš web bude dobře postaráno.

JEDINEČNÝ EDITOR STRÁNEK

Díky jednoduchému editoru stránek zvládne upravovat obsah každý. Přetáhněte prvek kamkoli na stránku, upravte jeho vlastnosti a veškeré změny se ihned zobrazí na stránce.

Při úpravách a nastavení vidíte Váš web tak, jak ho uvidí jeho návštěvníci, a tak je editace opravdu snadná a rychlá.

JEDNODUCHÝ SBĚR KONTAKTŮ

Jednoduše sbírejte nové leady přímo na Vašem webu. V systému jsou připraveny jak plně upravitelné kontaktní formuláře, tak i formuláře pro napojení na služby newsletterů, jako jsou Mailchimp, Sendy atd.

POKROČILÁ SEO OPTIMALIZACE

Krásný web není k ničemu, pokud ho Vaši klienti nenajdou. Všechny naše weby jsou již v základu plně optimalizované pro SEO, atumaticky vytváří sitemap a umožňují detailní nastavení klíčových slov atd.

PLNĚ RESPONZIVNÍ

Váš web se bude automaticky přizpůsobovat pro mobilní zařízení, všechny dostupné moduly jsou plně responzivní. Můžete také nastavit, co na mobilech má být zobrazeno a co ne a měnit zarovnání pro mobilní zařízení.

JAZYKOVÉ MUTACE

Pro svůj web můžete jednoduše vytvořit neomezené množství jazykových mutací. 

10 LET ZKUŠENOSTÍ

Tvorbou webů se zabýváme již více než 10 let a za tu dobu jsme zjistili, co klienti potřebují a co je dobré pro ně a pro jejich weby. Díky tomu jsme vytvořili systém, který je přívětivý pro klienty i návštěvníky.